1980-81

1. K. G. Krishnamurthy, Kelamane, (Shimoga Dist)
2. K. G. Mahabaleswara, Hosakoppa, (Shimoga Dist)
3. Mohan Chandra U, Urva, (South Canara Dist)
4. Nataraj Yenagi, Savadatti, (Belgaum Dist)
5. B. N. Shantamara Jois, Baniga, (Shimoga Dist)
6. Sharath Chandra Shetty. K., Anantha Puram, (Andra Pradesh)
7. C. R. Vishwanatha Bhatt, Channiganathota, (Shimoga Dist)

1981-82

1. Asha B, Sagar, (Shimoga Dist)
2. Halappa V, Badravathi, (Shimoga Dist)
3. Ekbal Ahmed, Shikaripura, (Shimoga Dist)
4. Mamatha B, Bhimanakone, (Shimoga Dist)
5. M. C. Ramu, Kolara
6. Sudananda B, Mangalore, (South Canara Dist)
7. Shankara C. A, Hitlakoppa, (North Canara Dist)
8. Suresh Anagalli, Kempanatappalu, (Udupi Dist)
9. Sambashiva D, Beeshnahalli, (Bellary Dist)

1982-83

1. Achyutha K, Manjeshwara, (Kerala)
2. C. T. Brahmachari, Sagara, (Shimoga Dist)
3. M. B. Bangarappa, Malve, (Shimoga Dist)
4. H. C. Chidanandamurthy, Honnali, (Davanagere Dist)
5. Ganaraja, Heggattu, (Shimoga Dist)
6. A. S. Mahabaleswara, Hulkodu, (Shimoga Dist)
7. H. V. Pushpavathy, Halkare, (Shimoga Dist)
8. Ramakrishna Shastry, Kodagi, (North Canara)
9. H. S. Siddaraju, Honnali, (Davanagere Dist)
10. B. R. Venkataramana Ital, Krodabailuru, (Udupi Dist)

1983-84

1. Ashoka A V, Ambladi, (Shimoga Dist)
2. Barathi Jambe, Heggodu, (Shimoga Dist)
3. Basavaraj Koduge, KHB Colony, (Bidar Dist)
4. Jayaram Nilavara, (Udupi Dist)
5. Krishnamurhty Kavradi, Kavradi, (Udupi Dist)
6. A. T. Krishnamurthy, Purappemane, (Shimoga Dist)
7. Sumathi K R, Talawata, (Shimoga Dist)
8. Swayamprabha, Mundigesara, (Shimoga Dist)
9. Saraswathi B, Boliyamajalumane, (South Canara Dist)
10. Shashikala B N, Davanagere
11. Shailendra Bandagadde, (Shimoga Dist)
12. Veena K N, Kalagaru, (North Canara Dist)
13. Vishwanatha Kulkarni, Kaila, (Darawad Dist)

1984-85

1. Basavarajappa S B, Baramasagara, (Chitradurga Dist)
2. Channabasappa A D, Mangoti, (Shimoga Dist)
3. Krishnakumara B, Balekudimane, (South Canara Dist)
4. Mahesh Patil, Bidar
5. Manjunath, Harihara, (Davanagere Dist)
6. Nagaraj R Joshi, Sonda, (North Canara)
7. Paniyamma H S, Honnesara, (Shimoga Dist)
8. Pradip Kumar K M, Kasaragodu, (Kerala)
9. K. S. Ramesha, Mandya
10. Ramanada Hegde R, Inakai, (North Canara Dist)
11. K. S. Sharath, Mysore
12. Sushila, Kelamane, (Shimoga Dist)
13. Vanajakshi Hegde, Kolagi, (North Canara Dist)
14. Vishweshwara, Hallikerimata, (Gadag Dist)
15. Vishweshwari, Kalmata, (Belgaum Dist)

1985-86

1. Bagirathi Bayi Kada, Bengaluru
2. Chidananda gowda A, Bellary
3. Doreswamy P, Upparahalli, (Tumkur Dist)
4. Gajanan H C, Handigodu, (Shimoga Dist)
5. Hulugappa Kattimani, Ramnagara, (Bellary Dist)
6. Jagadeesh M, Mattikere, (Bengaluru Dist)
7. A. C. Kariyappa, Ponnampete, (Kodagu Dist)
8. Manjunath Patel G P, Cheluru, (Davanagere Dist)
9. Prabhakara Joshi, Sedam, (Gulbarga Dist)
10. Pushpa S R, Heggadadevanakote, (Mysore Dist)
11. Renuka C S, Nelajihalli, (Kodagu Dist)
12. Yashavantha Saradeshapande S, Hubli, (Darawad Dist)

1986-87

1. Druvaraj Deshapande, Hunagunda, (Bagalakot Dist)
2. Eshwar C Naik, Hasuvanthe, (North Canara Dist)
3. Ismail, Ambaligola, (Shimoga Dist)
4. Kavitha A N, Echalakoppa, (Shimoga Dist)
5. Manjunatha Shetty R, Katpadi, (Udupi Dist)
6. Mahalingaiah M, Davanagere
7. Prabhu Angadi, Hirebommanal, (Koppala Dist)
8. Pramod Shiggaum, Hubli, (Darawad Dist)
9. Ramesh K S, Turuvekere, (Tumkur Dist)
10. Ramesh R, Somayajanahalli, (Kolara Dist)
11. Shivaramaiah, Sathanuru, (Bengaluru Rural Dist)
12. Saroja Manjunatha Hegde, Hale Kanugodu, (North Canara Dist)
13. Thippeswamy D, Dandinakurubarahatti, (Chitradurga Dist)
14. Vinod Kumar Ambekar, Badami, (Bagalakote Dist)
15. Vinayaka Bhat, Kademane, Hasanagi, (North Canara Dist)

1987-88

1. Gopala Rao, Manvi, (Rayachur Dist)
2. Kamalakshi B M, Balegallu, (Shimoga Dist)
3. Krishnamurthy Kavatturu, Kavaturhalli, (South Canara Dist)
4. Madava Deshapande, Ansurkargalli, (Belgaum Dist)
5. Padmavathy M V, Brahmanakeppige, (Shimoga Dist)
6. Shwetha Kumar K, Banavasi, (Shimoga Dist)
7. A M Shivakumar, Basavapatna, (Shimoga Dist)
8. Subbaiah H K, Hetturu, (Hasana Dist)
9. Siddaraju Sonnada, (Bagalkote Dist)
10. Shobha Hegde, Hunasekoppa, (North Canara Dist)
11. Srikantha Kambli, Nagaramunuvali, (Belgaum Dist)
12. Uma Nataraj Yenagi, Savadatti, (Belgaum Dist)
13. Umesh Tankasali, Ilkal, (Bagalakote Dist)
14. Vidyaranya B S, Bengaluru

1988-89

1. Bandu Kulkarni, Kerur, (Bagalakot Dist)
2. Ganesh Prasad H K, Chikmagaluru
3. Jayaramaiah, Mangalore (South Canara Dist)
4. Mahabala Kalmadaka, Kalmadaka (South Canara Dist)
5. Prakash N Garuda, Gadaga
6. Padmini Gurudas, Shahabad, (Gulbarga Dist)
7. T Ranganath, Harihara, (Davanagere Dist)
8. Rajani Bhat, Kerekai, (North Canara Dist)
9. Ramesh D Sangolli, (Belgaum Dist)
10. A K Ramappa, Chikkajajuru, (Chitradurga Dist)
11. Sushila M A, Manakanamata, (Shimoga Dist)
12. Siddaraja Kalyanakar, Hubli, (Darawada Dist)
13. Usha U Bandari, Tokkodu, (South Canara Dist)
14. Vikramasekara P, Hubli, (Darawad Dist)

1989-90

1. Baramanna Betageri, Karamudi, (Koppala Dist)
2. Belliyappa M P, Kadagadalu, (Kodagu Dist)
3. Ganapathi B Hegde, Hitlakai, (North Canara Dist)
4. Ismail Byari, Mornamigudde, (South Canara Dist)
5. K. Krishnabhat, Guttigaru, (South Canara Dist)
6. Lakshmi Kabberalli, Attikolla, (Darawad Dist)
7. Mahabaleshwara Deeran, Kadegodi, (North Canara Dist)
8. H S Nandakumar, Sacchidanandapura, (Chikmagalore Dist)
9. Nagendra Prabhu S, Kamagere, (Mysore Dist)
10. Prathish Kotyan, Varamballihalli, (Udupi Dist)
11. Rajeswari P R, Tiptur, (Tumkur Dist)
12. T R Sreenivasamurthy, Eedenahalli, (Tumkur Dist)
13. Shreedarachari, Govinakovi, (Davanagere Dist)
14. M. Sreenivasa, T.Dasarahalli, (Bengaluru Dist)
15. Veena, Kadagadalubettalli, (Kodagu Dist)
16. Vijay Kulkarni, Gulbarga
17. Vivekanand Yeligar, Maski, (Rayachur Dist)

1990-91

1. Y D Badami, (Bijapur Dist)
2. Darmendra Kumar H K, Tipturu, (Tumkur Dist)
3. Gajanana V Hegde, Bennemane, (North Canara Dist)
4. B R Gopinath, Upparahalli, (Bengaluru Dist)
5. Kamalakshi H P, Halekotegrama, (Chikmagalur Dist)
6. Murari P, Kasaragodu, (Kerala)
7. Panduranga Bhat K, Gunavanthe, (North Canara Dist)
8. S D Shailashree, Jagaluru, (Davanagere Dist)
9. H G Shivananda, Halmatturu, (Chikmagalur Dist)
10. Umamaheshwara Hegde, Chavatti, (North Canara Dist)
11. Uday Kashyap, Putturu, (South Canara Dist)

1991-92

1. Achyutha Kumar H K, Tiptur, (Tumkur Dist)
2. Anada, Antharapanahalli, (Tumkur Dist)
3. Chandrashekara Achar, Heggotara, (Chamarajanagar Dist)
4. Gopalakrishna N, Ramapura, (Kolara Dist)
5. Jeevanram Sulya, (South Canara Dist)
6. Kalleswara H B, Somalapura, (Davanagere Dist)
7. Madumathi Jangamashetty, Gulbarga
8. Madhusudan B R, Somavarapet, (Kodagu Dist)
9. Mahalakshmi S A, Vagale, (Chikmagalur Dist)
10. Manjula N, Sanehalli, (Chitradugra Dist)
11. Maktar Ahmed, Mavinakatta, (North Canara Dist)
12. Nataraj Honnavalli, Tiptur, (Tumkur Dist)
13. B. M. S. Prabhu, Mariyammanahalli, (Bellary Dist)
14. Ramakrishnaiah K, Anudi, (Kolar Dist)
15. Vijaya Y, Mulavada, (Bijapur Dist)

1992-93

1. Balasubrahmanya K R, Chambugrama, (Kodagu Dist)
2. Channappaiah B C, Belalakattegrama, (Shimoga Dist)
3. Goni Basaveshwara Hosamani, Bagali, (Bellary Dist)
4. Hanumantappa H, Kaginelli, (Shimoga Dist)
5. S B Hemanth Kumar, Sulerajavalagi, (Maharashtra)
6. K C Kumar, Kuniganahalli, (Hassan Dist)
7. Munichowdappa, Besagarahalli, (Mandya Dist)
8. Nagaraj M C, Kanakapura, (Bengaluru Rural)
9. Shivalinga Badami, Karchedu, (Bellary Dist)
10. Selvaraj P, Kasaragodu, (Kerala)
11. Sunanda Guruva, New Tippasandra, (Bengaluru Dist)
12. Soumya Varma, Basavanagudi, (Bengaluru Dist)
13. Shantha D Naik, Sriram Nagar, (Darawad Dist)
14. Tajumma A, Hodachalli, (Chikmagalur Dist)
15. Venkatesh M, Rayachurkar, (Rayachur Dist)
16. Y K Yashoda, Hosa Joga, (Shimoga Dist)

1993-94

1. Bhuvaneswari S D, Jagalur, (Davanagere Dist)
2. Ganeshaiah K P M, Chennagiri, (Davanagere Dist)
3. Madhusudan Shetty, Lingasguru, (Rayachur Dist)
4. H G Nadaf, Kanamudi, (Bijapur Dist)
5. K Nagaraja, Gangavathi, (Koppala Dist)
6. Padmavathy K R, Chambugrama, (Kodagu Dist)
7. Prakash Mehu, Krishnamurhtypuram, (Mysore Dist)
8. Ravindra B N, Balawadi, (Chikmagalur Dist)
9. Renuka S N, Panaje, (South Canara Dist)
10. Shashidhar Arashinagodi, Kammatagi, (Bagalkot Dist)
11. Sandeep P S, Indira Nagar, (Bengaluru Dist)
12. Siddaraju S S, PJ Badavane, (Davanagere Dist)
13. Subrahmanya S, Jagajeevanaram Nagar, (Bengaluru Dist)
14. Sushma G K, Gubbi, (Tumkur Dist)
15. Soumya Ayaji, J P Nagar, (Bengaluru Dist)

1994-05

1. Chitramma A K, Haronahalli, (Davanagere Dist)
2. Gajanana T Naik, Honnavara, (North Canara Dist)
3. Hanumakka D, Mariyammanahalli, (Bellary Dist)
4. Krishnakumar Yadav K M, Kaval Bairasandra, (Bengaluru Dist)
5. Kuberappa D B, Hirejamburu, (Shimoga Dist)
6. Mahanthesh M Degaumvi, Sutagatti, (Belgaum Dist)
7. Malathesh R Badiger, Konchigeri, (Gadag Dist)
8. Mallikarjun S Gombigud, Banahatti, (Bagalakot Dist)
9. Manjappa P A, Kuttigrama, (Kodagu Dist)
10. N R Mukhesh, Nagamangala, (Mandya Dist)
11. Narasimhaiah M G, Sirigonahalli, (Tumkur Dist)
12. Parashuramapriya M, Gangavathy, (Koppala Dist)
13. Sathyanarayana Koderi, Koderi, (Udupi Dist)
14. Sheena M K, Hosamata, (South Canara Dist)
15. Suresh Babu S, Badarabandi, (Bijapur Dist)

1995-96

1. Anil Kumar B R, Tiptur, (Tumkur Dist)
2. Basavanagowda Hanumagowda Hiregowda, Banahatti, (Bagalkot Dist)
3. Darshan S Tugudeep, Mysore
4. K Jagguchandra, Ganesh Nagar, (Darawad Dist)
5. Jayashekar M B, Devachallu, (South Canara Dist)
6. Kolara Dongre Hussai Sab, Bijapura
7. Manjula G S, Chitradurga
8. Prashanth Kumar C, Samirpur, (Bengaluru)
9. Rajeshwari N, Sulya, (South Canara Dist)
10. Rameshwarananda Swamy, Jagalur, (Chitradurga Dist)
11. Rathna S, Sakaleshpura, (Hassan Dist)
12. Shakuntala Narasimha Hegde, Choudimane, (North Canara Dist)
13. T A Uma, Bethugrama, (Kodagu Dist)
14. Viswanath Bakare, Sarasamba, (Gulbarga Dist)
15. Yogesh S, Kavarihakkalu, (Shimoga Dist)

1996-97

1. Channakeshava G, Mandya
2. Chndramalini B R, Bengaluru
3. Deepak, Mysore
4. Jampaiah J, Siddeshwaranadurga, (Chitradurga Dist)
5. Jahangeer M S, Mariyammanahalli, (Bellary Dist)
6. Manjula P A, Kamalapura, (Bellary Dist)
7. M G Nagaraja, Attigere, (Davanagere Dist)
8. Naresh Mayya R, Kanakapura, (Bengaluru Dist)
9. Shekharappa G, Hale Sorab, (Shimoga Dist)
10. Suresh Handadi, Handadigrama, (Udupi Dist)
11. Suresh Shetty H, Kudumbettugrama, (South Canara Dist)
12. K S Sreevatsa, Bengaluru
13. Sreedhar N Shyanag, Kapu, (Udupi Dist)
14. V Sreeramaiah, Medikambehalli, (Kolar Dist)
15. Savitha Hanigowda, Salikeri, (North Canara Dist)
16. Shashikala R, Hale Sorab, (Shimoga Dist)
17. Shyamala K S, Kodur, (Shimoga Dist)

1997-98

1. Y K Ashwath, Bannur, (Mysore)
2. K P Ashwath Narayana, Kodigenahalli, (Tumkur Dist)
3. Kotrappa G, Gilalgundi, (Shimoga Dist)
4. Mallikarjuna Swamy N, Mattigatta, (Tumkur Dist)
5. P Manjunatha, Gomaradahalli, (Tumkur Dist)
6. Mrithyunjaya K Hiremat, Tiluvalli, (Darwad Dist)
7. Narayana G Sherugar, Manchikeri, (North Canara Dist)
8. Padmavathy V, Herabettu, (Shimoga Dist)
9. Praveen Kumar C, Rabakavi, (Bagalkot Dist)
10. Prema M, Honnesara, (Shimoga Dist)
11. Rudrappa S V, Magadi, (Davanagere Dist)
12. C R Shreedhar Bhagawath, Chikkahonnesara, (Shimoga Dist)
13. K Sheshappa Adiga, Giliyaru, (Udupi Dist)
14. Venkatesh N, Thondebavi, (Kolara Dist)
15. Veena M Bhusanurmata, Hubli, (Darawad Dist)

1998-99

1. Baiju M, Kerala
2. Basavarajappa R, Benakavari, (Gadag Dist)
3. Dakshayini Bhat, Shikaripur, (Shimoga Dist)
4. Giridharamurthy B H, Bhadravathy, (Shimoga Dist)
5. Joseph John, Kerala
6. Kasturi H Dalawai, Mannikeri, (Belgaum Dist)
7. Mahesh V Shindhe, Chadachana, (Bijapur Dist)
8. Nagesh Naika D, Channalli, (Haveri Dist)
9. Nagaraj C V, Choudimane, (Shimoga Dist)
10. Prajna Hegde, Bheemanakone, (Shimoga Dist)
11. Prabhuling Kinagi, Astaga, (Gulbarga Dist)
12. Sadanada, Kunchagodu, (Udupi Dist)
13. Samatha P G, Mysore
14. Sathish T H, Tiptur (Tumkur Dist)
15. Shivakumar N, Bengaluru gate, (Tumkur Dist)
16. Vani B S, Koodige, (Kodagu Dist)

1999-00

1. Banuprakash S V, Kadagatturu, (Tumkur Dist)
2. Digwijaya, Keremane, (Shimoga Dist)
3. Ganesh M, Bengaluru
4. Geetha Kumari M, Ajjavara, (South Canara Dist)
5. Hulugappa G Veerapura, (Gadaga Dist)
6. Keshavamurthy A, Bengaluru
7. Kiran Naika, Honnavara, (North Canara Dist)
8. Kumarappa H, Vidapanakunte, (Chitradurga Dist)
9. Lalitha V S, Hiremagadi, (Shimoga Dist)
10. Lokesh K P, Ramsamudra, (Chamaraj Nagar Dist)
11. Praveen Kumar Reddy, Gunjalli, (Rayachur Dist)
12. Sahana P, Hospet, (Bellary Dist)
13. Shiva Naik, Gangavathi, (Koppala Dist)
14. Ushamani N, Gendlahosuru, (Shimoga Dist)
15. Vinay B V, Bengaluru

2000-01

1. Basavaraj B Vasanada, Saptapura, (Darawad Dist)
2. Girija Parashuram Siddi, Analesara, (North Canara Dist)
3. N Jagadeesh, Bengaluru
4. Jayashree Gadada G, Hubli, (Darawad Dist)
5. Lava Kumar T H, Bengaluru Rural
6. Malla R Hongala, Devaragubballi, (Darawad Dist)
7. Nandeesh Kumar S N, Sakaleshpura, (Hassan Dist)
8. Prakash S, Mysore
9. Radha T V, Mysore
10. Rajesh S Sreepad Bhat, Kanagodu, (North Canara Dist)
11. Ramjan Sab, Pamanakalluru, (Rayachur Dist)
12. Sidrama V Rajamane, Bandarwada, (Gulbarga Dist)
13. Shivashankaraiah H E, Halkurike, (Tumkur Dist)
14. Sheela B, Shuntikoppa, (Kodagu Dist)
15. Shobha N, Gendlahosur, (Shimoga Dist)
16. Sudhamani G, Bengaluru
17. Venkatesh K K, Holalu, (Mandya Dist)

2001-02

1. Arun Kumar M, Kuppagadde, (Shimoga Dist)
2. Ashwattappa, Chikballapura, (Kolar Dist)
3. Girish G S, Bengaluru
4. Ganapathi Hoblidar, Taggarase, (Udupi Dist)
5. Hanumanthappa D C, Dindadahalli, (Davanagere Dist)
6. Madukara M L, Malavally, (Mandya Dist)
7. Manjunath P M, Venkanala, (Bengaluru)
8. Mitha Mishra, Bengaluru
9. Nadaf Yasin, Darwada
10. Sandeep S R, Malebennuru, (Davanagere Dist)
11. Siji, Kategarja, (Hassan Dist)
12. Sini, Kategarje, (Hassan Dist)
13. Sreekanth N V, Davanagere
14. Subrahmani B, Bangarapet, (Kolara Dist)
15. Sumithra Ramesh Naika, Hattikeri, (North Canara Dist)
16. Tajuddin, Hospet, (Bellary Dist)
17. Vanitha Annaiyya Yaji, Adukuli, (North Canara Dist)

2002-03

1. Anjanappa K, Siddapura, (Chitradurga Dist)
2. Chinna B H, Badravathy, (Shimoga Dist)
3. Ganapathi Gowda, Balehaklu, (North Canara Dist)
4. Geetha P Siddi, Analesara, (North Canara Dist)
5. Hyati Ramesh, Mariyammanahalli, (Bellary Dist)
6. Jeevan Kumar B, Heggodu, (Shimoga Dist)
7. Madhusmruthi Shukla, Bengaluru
8. Mahanthesh, Ramadurga, (Belgaum Dist)
9. Manjunatha L Badigera, Bengaluru
10. Nagaraj V, Ahmadabad, (Gujarat)
11. Nandini J, Chikmagalur
12. Praveen Kumar B, Taluru, (South Canara Dist)
13. Sahara, Gangavathy, (Koppala Dist)
14. Saiyyad Hussain, Tiptur, (Tumkur Dist)
15. Santhosh G, Kanyana, (Udupi Dist)
16. Vasudeva, Kundapura, (Udupi Dist)
17. Veeresh MPM, Davanagere

2003-04

1. Ajeya Simha K V, Shimoga
2. Arun Murthy, Mysore
3. Balajirao Kamoji, Hukkeri, (Belgaum Dist)
4. Kailash T V, Tiptur, (Tumkur Dist)
5. Kalavathy, Badravathi, (Shimoga Dist)
6. Kalpana K, Saburu, (Shimoga Dist)
7. Madhukara Hegde, Hosanagara, (Shimoga Dist)
8. Naveen Kumar N A, Yadamangalagrama, (South Canara)
9. Omkar Kibe, Belgaum
10. Prashanth B, Madarasanakoppa, (Shimoga Dist)
11. Ravi, Brahmapura, (Gulbarga Dist)
12. Renuka Siddi, Besekallu, (North Canara Dist)
13. Sathish M N, Megalapura, (Mandya Dist)
14. Uma G, Benglauru
15. Vedavathy K C, Kabballi, (Shimoga Dist)

2004-05

1. Adithya B U, Biluru, (Shimoga Dist)
2. Channabasappa Swamy Hiremat, Dodballapur, (Bengaluru Rural)
3. Charana C S, Channarayapatna, (Hassan Dist)
4. Chitra V, Chamaraj Nagar
5. Dheerendra Ashrith, (Andra Pradesh)
6. Eedigara Venkatesh, Mariyammanahalli, (Bellary Dist)
7. Gururaj L, Hospet, (Bellary Dist)
8. Krishnamurthy M Prathihar, Shimoga
9. Mahadeva Hadapada, Salapura, (Belagaum Dist)
10. Malleshappa N, Gundlahalli, (Tumkur Dist)
11. Prasanna D, Sagara, (Shimoga Dist)
12. Poornima V D, Mysore
13. Raghavendra S K, Gopala, (Shimoga Dist)
14. Ramanna Madivalara, Sanklipura, (Darawad Dist)
15. Sreekanth Kumta, Chitragi, (North Canara Dist)
16. Shanthamani, Haluru, (Chikmagalur Dist)
17. Savitha H S, Shanthinagar (Chikmagalur Dist)
18. Venkateshwara K Naik, Pennasamudra, (Davanagere Dist)

2005-06

1. Arogya Swamy, Bengaluru
2. Bagya E, Badravathy, (Shimoga Dist)
3. Gopalakrishna Deshapande, Ilakallu, (Bagalakot Dist)
4. Y M Hanumantha, Yadaganahalli, (Mandya Dist)
5. Lokanath, N Beguru, Mysore
6. Madhusudan V D, Mysore
7. Mounesh L Badiger, Bengaluru
8. Raghavendra Anantha Deshabandari, Sirsi, (North Canara Dist)
9. Samanvitha J S, Mysore
10. Shankar Babu B P, Chamarajanagara
11. N Shekrappa, Gulehatti, (Chitradurga Dist)
12. Shwetha S, Bengaluru
13. Taradevi P, Sanehalli, (Chitradurga Dist)
14. S R Udaya, Hale Sosale, Mysore
15. K R Upendra, Tamil Nadu
16. Vikas K P, Kargodu, (Hassan Dist)
17. N Yathish, Kollegala, (Chamarajnagar Dist)

2006-07

1. Amaresh K, Bengaluru
2. Annapurnamma, Hospet, (Bellary Dist)
3. A S Aparna, Avinahalli, (Shimoga Dist)
4. Ashok, Govinda Nagar, (Gulbarga Dist)
5. Danappa Mundalagi, Malingapura, (Bagalkot Dist)
6. Gajendra K, Hullinakudke, (Chikmagalur Dist)
7. Harish Gungera, Aremallapura, (Haveri Dist)
8. Krishnamurthy N, Talikatte, (Chitradurga Dist)
9. Kusuma K, Mysore
10. Manjula, Mysore
11. Manjunath, Ramsamudra, (Chamarajnagara Dist)
12. Myty Bevan Gibson, Mangalore, (South Canara Dist)
13. Nataraj L, Tiptur, (Tumkur Dist)
14. Pradeep M, Mysore
15. Preethi G K, Madugiri, (Tumkur Dist)
16. Vidya Kamath B V, Balehonnur, (Chikmagalur Dist)
17. Vinay B S, Nanjanagudu, (Mysore Dist)
18. Viswanath M G, Nagodi, (Shimoga Dist)

2007-08

1. Dananjaya D G, Didaga, (Hassan Dist)
2. Dakshayini H Siddi, Devarakallalli, (North Canara Dist)
3. T R Gururaj Talkadu, (Mysore Dist)
4. Harsha U, Ulluru, (Shimoga Dist)
5. Ismail Sab Irani, Raddi Yellapura, (Haveri Dist)
6. Jyothi H P, Heragu, (Hassan Dist)
7. Kallappa Hanumantha Pujera, Salapura, (Belgaum Dist)
8. Nagashree N, Shimoga
9. Normala B, Mariyammanahalli, (Bellary Dist)
10. Rajashekar M B, Madikehalli, (Tumkur Dist)
11. Rhona Marlene Pearce, England
12. Sangamesh Hanumanthappa Balakundi, Hiresinganagutti, (Bagalakot Dist)
13. Suryakala S, Haridravathi, (Shimoga Dist)
14. Surabhi C T, Bengaluru
15. K V Shivaprasad, Bengaluru
16. Vinayak S M, Navilugona, (North Canara Dist)
17. Vishal Kumar Patil, Gulbarga
18. Vishwaraj, Gulbarga

2008-09

1. Arya K S, Kadladi, (Shimoga Dist)
2. Jahida M A, Kudigegrama, (Kodagu Dist)
3. Jeevan S S, Chiknayakanahalli, (Tumkur Dist)
4. Karuna Kyamanavara, Gulbarga
5. Lakmana Pakeerappa Peeragara, Darwada
6. A Mahadevan, Mysore
7. Madesh M, Alavalli, (Chamarajnagar Dist)
8. Naveen Kumar S P, Sanehalli, (Chitradurga Dist)
9. Prashanth Dumming Siddi, Hasanagi, (North Canara Dist)
10. Prema Sunkada, Hubli, (Darawad Dist)
11. Ravi Madara, Malingapura, (Bagalakot Dist)
12. Raghavendra P S, Purappemane, (Shimoga Dist)
13. Sathish J Hiremat, Bengaluru
14. Santhosh M S, Hassan
15. N Shashikala, Chikkakurubara Halli, (Davanagere Dist)
16. Shahira, Hospet, (Bellary Dist)
17. Shravana P M, Talaguppa, (Shimoga Dist)
18. Saliyana Umesh Narayana, Mumbai
19. Yashavantha, Hiriyadka, (Udupi Dist)

2009-10

1. Akshata M, Pandavapura, (Mandya Dist)
2. Arun Kumar B, Manvi, (Rayachur Dist)
3. K Chandrashekar, Channarayapattana, (Hassan Dist)
4. Chandramma R, Nulenuru, (Chitradurga Dist)
5. Ganesh M, Kadurugrama, (Udupi Dist)
6. Jayaramu K N, Mysore
7. Kotramma H, Kukanuru, (Koppala Dist)
8. N Manjunatha, Kushal Nagar, (Kodagu Dist)
9. Nagaraja, Halusale Malavalli, (Shimoga Dist)
10. Nishanth C, Bengaluru
11. Pandu R, Bengaluru
12. Prabhuraj, Somalapura, (Rayachur Dist)
13. Smitha, Kerala
14. Surya M, Maspadi, (Udupi Dist)
15. Shakil Ahmed Mulla, Bijapur
16. Veena D S, Mysore
17. Vijaya Naika, Kyadagi, (North Canara Dist)
18. Vidya Kumari Shetti, Shimoga
19. Yashvanth Kochbala, Bidar
20. B M Yogesh, Mariyammanahalli, (Bellary Dist)

2010-11

1. Ajay Kumar S C, Shimoga
2. Akshata R, Shimoga
3. Arun G, Chikkanavangala, (Chikmagalur Dist)
4. Bhaskar R, Nagamangala, (Mandya Dist)
5. Chandrahasa Krishna Bandari, Chitragi, (North Canara Dist)
6. E L. Chidambara, Olaballary, (Rayachur Dist)
7. Christopher Johns D` Souza, Attavara, (South Canara Dist)
8. M Dinesh Chammalage, Mysore
9. Harish Bhat, Udupi
10. Krishnegowda G, Muddangere, (Mandya Dist)
11. Mahesh B Bujurkar, Ranebennuru, (Haveri Dist)
12. Pramod P, Bengaluru
13. Santhosh D D, Dindaguru, (Hassan Dist)
14. Sarasvathi M G (Chaitra), Yalakanurugrama, (Kodagu Dist)
15. Sathish P B, Purappemane, (Shimoga Dist)
16. Sheela K N, Kurvanthe, (Shimoga Dist)
17. Shilpa S, Masagapura, (Chamarajnagar Dist)
18. S Tirunavakkarasu, Tamil Nadu
19. Yashaswini N (Subhashini), Bengaluru
20. K R Yogananda, Kadashettihalli, (Tumakur Dist)

2011-12

1. Avinash Rai M. K, Megina Kadar, (Kerala)
2. Bhavani K, Uppinangadi, (South Canara)
3. Basavaraj S, B.Bettahalli, (Mysore)
4. Chandrakala Gatti A.V, Doddaballapura, (Bengaluru Rural)
5. Devaraja M R, Melekote, (Bengaluru Rural)
6. Dingri Naresh, Ashapura, (Raichur)
7. Gayathri Mahadev, Salapur, (Belgaum)
8. Lakshman K. P, Kanakanahalli, (Bengaluru Rural)
9. Malathi A. R, Yenekallu, (South Canara)
10. Manjula K. M, Kampli, (Ballary)
11. Manjunath C. J, Chinakurali, (Mandya)
12. Nagaraj M Pattar, Turavihal, (Raichur)
13. Praveen Kumar N. A, Yedamangala, (South Canara)
14. Shivashankar, Mavanur, (Hassan)
15. Shree Padma A Barithaya, Ujire, (South Canara)
16. Sridhara Udupa, Koteshwara, (Udupi)
17. Sunil Shetty Kalkoppa, Heggodu, (Shivamogga)
18. Suraj B. R, Birur, (Chikkamagalur)
19. Vineeth Kumar M, Chikmagalur

2012-13

1. Sri. Amara N (Bengaluru Dist.)
2. Smt. Amaravathi (Chikballapura Dist.)
3. Sri. Arun R (Bengaluru Dist.)
4. Smt. Arogyarani (Shivamogga Dist.)
5. Smt. Grahika (Bidar Dist.)
6. Sri. Chethan M H (Tumkur Dist.)
7. Sri. Chandrashekara Nagappa Hadimani (Haveri Dist.)
8. Sri. Tulajaram Singh (Gulbarga Dist.)
9. Sri. Nithesh Nityananda Kanade (North Canara Dist.)
10. Sri. Nissimesh Siddappa Kabbura (Haveri Dist.)
11. Sri. Basavaraj Kavadenavara (Darwad Dist.)
12. Sri. Marideva (Bengaluru Dist.)
13. Sri. Murthy (North Canara Dist.)
14. Sri. Vinay N P(Mysore Dist.)
15. Smt. Lilly (Tamil Nadu)
16. Sri. Shodhan (Udupi Dist.)
17. Smt. Shwetharani H. K. (Hassan Dist.)
18. Sri. Sadashiva N (South Canara Dist.)
19. Sri. Saradara B. (Bellary Dist)
20. Smt. Saraswathi P (Mandya Dist.)

2013-14

1. Sri. Jagadeesh S, (Tumukur Dist.)
2. Smt. Teju Belawadi, (Bengaluru Dist.)
3. Sri. Nithin Kumar K V, (Shivamogga Dist.)
4. Sri. Prajoth R Hegde, (Udupi Dist.)
5. Smt. Prajna N.S, (Chamaraja Nagara Dist.)
6. Sri. Basavaraj Tejaswi K R, (Chikkaballapura Dist.)
7. Smt. Bindushree A U, (Hassan Dist.)
8. Sri. Manu Hegde, (Bengaluru Dist.)
9. Sri. Manoj Kumar A, (Bengaluru Dist.)
10. Sri. Mohan S, (South Canara Dist.)
11. Sri. Yashawanth, (South Canara Dist.)
12. Sri. Yogish Shetty, (North Canara Dist.)
13. Smt. Shama T U, (Shivamogga Dist.)
14. Sri. Shivananda Natikara (Bijapura Dist.)
15. Smt. Sarala Devi, (Bengaluru Dist.)
16. Smt. Sunitha H R, (Mandya Dist.)
17. Sri. Sayyad Sadhique S, (Shivamogga Dist.)
18. Sri. Harish Kumar S, (Belgaum Dist.)

2014-15

1. Apoorva, (Bangalore Dist)
2. Chandan M, (Mysore Dist)
3. Chetan Sheri, (Belagavi Dist)
4. Dayananda PV, (Chitradurga Dist)
5. Hanumantappa Chelavadi, (Bagalkot Dist)
6. Manjunatha Y, (Bellary Dist)
7. Mayakrishnan T, (Puducherry)
8. Nagaraj Nayaka, (North Kannada Dist)
9. Padmini M, (Bangalore Dist)
10. Pradeep KP, (Kerala)
11. Pruthvin K, (Udupi Dist)
12. Praveen Kumar Gasti, (Belagavi Dist)
13. Purushottama T, (Bellary Dist)
14. Raghavendra Prasad B, (Ramanagara Dist)
15. Roopa CR, (Hassan Dist)
16. Savitha, (Raichur Dist)
17. Sharath S, (Mysore Dist)
18. Shruthi V, (Tumakuru Dist)
19. HK Sugreeva, (Hassan Dist)
20. Uma YG, (Kolar Dist)

2015-16

1.Sri. Aranya Sagar V, (Chitradurga Dist.)
2.Smt. Chaya MS, (Udupi Dist.)
3.Sri. Gangappa Patil, (Vijayapura Dist.)
4.Smt. Kajol Chinnapur, (Bellary Dist.)
5.Sri. Manjappa Hulagi, (Bagalkot Dist.)
6.Sri. Naveenkumar GJ, (Chikkaballapura Dist.)
7.Smt. Payaswini BS, (Kodagu Dist.)
8.Sri. Peerappa, (Kalaburgi Dist.)
9.Sri. Prasanna GV, (Mandya Dist.)
10.Smt. Prathibha BG, (Chikkamagaluru Dist.)
11.Sri. Rithesh Kumar R, (Udupi Dist.)
12.Sri. Sadashiva Yakkundimath, (Dharwad Dist.)
13.Sri. Sandesh HR, (Bengaluru Dist.)
14.Sri. Santosh Tonape, (Bagalkot Dist.)
15.Sri. Shivaraj K, (South Canara Dist.)
16.Sri. Sreeharsha G, (Shivamogga Dist.)
17.Sri. Sreenivasamurthy GS, (Tumkur Dist.)
18.Sri. Srinidhi Achar KS, (Bengaluru Dist.)
19.Smt. Smitha LJ, (Bengaluru Dist.)
20.Smt. Suneela, (South Canara Dist.)

2016-17

1.Sri. Anurag S, (Mysore Dist.)
2.Sri. Ashoka K.T, (Kodagu Dist.)
3.Sri. Alebasappa Kuberappa Kotabala, (Gadag Dist.)
4.Smt. Aishwarya Tambe, (Dharwad Dist.)
5.Sri. Kumar R.K, (Hasan Dist.)
6.Smt. Tejasvini V, (Shivamogga Dist.)
7.Sri. Naveen T, (Tumakuru Dist.)
8.Sri. Nandakumar G.K, (Ballary Dist.)
9.Sri. Puneet R, (Mandya Dist.)
10.Smt. Mudra Sharma, (Bengaluru Dist.)
11.Sri. Manjunatha A.C, (Shivamogga Dist.)
12.Sri. Manjunathaswamy Somashekharayya Hiremath, (Davanagre Dist.)
13.Sri. Rajesh R, (Bengaluru Dist.)
14.Sri. Ranganatha S.L, (Shivamogga Dist.)
15.Sri. Lavanakishor T.K, (Tumakuru Dist.)
16.Smt. Vani, (Bidar Dist.)
17.Sri. Vinod Lakshman Bhandary, (Uttara Kannada Dist.)
18.Sri. Vishal H.V, (Shivamogga Dist.)
19.Sri. Shantamurthy, (Raichur Dist.)
20.Sri. Shriranga A. Parvatikara, (Vijayapura Dist.)